


1 815 ₴
Тумба для взуття KOM1D АГАТА Гербор однодверна з нішею та відкидними дверима – елемент модульної системи Agata від фабрики Gerbor-холдiнг для передпокою. Виготовляється із ламінованої ДСП. Використовуються петлі SLIDE-ON HETTICH.
Розміри: шир./вис./гл. – 70/47,5/33,5 см.
Меблі Агата представлені у двох колірних рішеннях: ясен сніжний та горіх верона. Характеризуються прямими та чіткими лініями, правильними геометричними формами, які підкреслені подовженими плоскими пластиковими ручками.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Количество полок (отделений) для обуви | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Тип опор | Ножки |
| Форма тумбы | прямая |
| Цвет | Орех |
| Цвет (оттенок) мебели | Ясень белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 475 мм |
| Глубина | 335 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Комплектация | |
| Дверка | 1 шт |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Ножки | ЛДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |