



8 371 ₴
Шафа-купе SZF130 АГАТА Гербор однодверна з тумбочкою для взуття та вішаком – елемент модульної системи Agata від фабрики Gerbor-холдiнг для передпокою. Виготовляється із ламінованої ДСП. Складається з шафи з двома полицями і штангою для вішалок всередині, взуттєвої тумбочки з відкидними дверима і вішаком з полицею та п'ятьма гачками. Використовуються алюмінієва напрямна Start L та петлі SLIDE-ON HETTICH.
Розміри: шир./вис./гл. – 130,1/207,4/41,5 см.
Меблі Агата представлені в двох кольорових рішеннях: ясен сніжний та горіх верона. Характеризуються прямими та чіткими лініями, правильними геометричними формами, які підкреслені подовженими плоскими пластиковими ручками.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество створок (дверей) | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Ясень белый |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Антресоль | Нет |
| Полка для обуви | 1 шт |
| Полки для белья | 1 |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2074 мм |
| Глубина шкафа | 415 мм |
| Ширина шкафа | 1300 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Фасады | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Полки | ДСП |