


1 827,21 ₴
Вішак WIE74 ТОКАЙ Гербор настінний – елемент модульної системи Tokay від фабрики Gerbor-холдiнг до передпокою. Виготовляється із ламінованої ДСП. Обладнаний полицею для головних уборів та п'ятьма гачками AKCES-PLAST.
Розміри: шир./вис./гл. – 74/170/27 см.
Меблі Токай представлені в ефектній колірній комбінації сосна каньйон / дуб сонома трюфель. Характеризуються стильним дизайном, масивними боковинами, що підкреслюють строгу геометрію форм, невеликими пластиковими ручками та ніжками.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Настенная |
| Цвет | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1700 мм |
| Глубина | 270 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Крючки | металл |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Да |
| Комплектация | |
| Подставка для стекающей воды | Нет |