


2 247,63 ₴
Дзеркало LUS74 ТОКАЙ Гербор настінне – елемент модульної системи Tokay від фабрики Gerbor-холдiнг до передпокою. Виготовляється із ламінованої ДСП.
Розміри: шир./вис./гл. – 74/110/2 см.
Меблі Токай представлені в ефектній комбінації кольорів сосна каньйон / дуб сонома трюфель. Характеризуються стильним дизайном, масивними боковинами, що підкреслюють строгу геометрію форм, невеликими пластиковими ручками та ніжками.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1100 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Ширина | 740 мм |