



2 247,63 ₴
Тумба для взуття KOM2D ТОКАЙ Гербор дводверна – елемент модульної системи Tokay від фабрики Gerbor-холдiнг до передпокою. Виготовляється із ламінованої ДСП. У двох закритих відділеннях розташовано по одній полиці. Використовуються підвісні петлі SLIDE-ON HETTICH.
Розміри: шир./вис./гл. – 74/47/40 см.
Меблі Токай представлені в ефектній комбінації кольорів сосна каньйон / дуб сонома трюфель. Характеризуються стильним дизайном, масивними боковинами, що підкреслюють строгу геометрію форм, невеликими пластиковими ручками та ніжками.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Количество полок (отделений) для обуви | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Тип опор | Ножки |
| Форма тумбы | прямая |
| Цвет | Дуб сонома |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома, Сосна Лоредо |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 470 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Комплектация | |
| Дверка | 1 шт |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Ножки | ЛДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |