



5 158,23 ₴
Шафа SZF2D ТОКАЙ Гербор дводверна – елемент модульної системи Tokay від фабрики Gerbor-холдiнг до передпокою. Виготовляється із ламінованої ДСП. Всередині розташовані дві полиці та штанга для вішалок. Використовуються підвісні петлі SLIDE-ON HETTICH.
Розміри: шир./вис./гл. – 82/220/40 см.
Меблі Токай представлені в ефектній комбінації кольорів сосна каньйон / дуб сонома трюфель. Характеризуються стильним дизайном, масивними боковинами, що підкреслюють строгу геометрію форм, невеликими пластиковими ручками та ніжками.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2200 мм |
| Глубина шкафа | 400 мм |
| Ширина шкафа | 820 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Полки для белья | 3 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет фасада | Дуб сонома |