


6 200 ₴
Чудовий обідній стіл Міраж Мікс Меблі з колекції Лофт з розкладною стільницею добре виглядає у вітальні, їдальні або кухни.
Каркас столу виконаний із натурального дерева - вільха. Вільха має відмінну якість, міцність і довговічність. Завдяки розсувній стільниці та невеликим вставкам стіл перетворюється на просторий обідній стіл, що дозволить прийняти всіх Ваших гостей. Стільниця виготовлена з МДФ.
Дизайн столу виконаний у сучасному стилі, дозволить гармонійно вписати його в інтер'єр різних стилів та напрямків. Підходить як обідній для кухні чи вітальні, тераси чи веранди, а також може використовуватись у ресторанах та інших закладах.
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Раскладная столешница | Да |
| Состояние | Новое |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 760 мм |
| Длина стола | 980 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1300 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 980 мм |
| Ширина стола | 680 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |
| Столешница | МДФ крашеный, ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Комплектация стола | |
| Колесики | Нет |
| Дополнительные характеристики стола | |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |