





2 820 ₴
Дерев'яний обідній стілець з м'яким сидінням і твердою спинкою Лукас Мікс Меблі з колекції Ультра відрізняється простим, класичним дизайном, завдяки якому зможе вдало вписатися в будь-який інтер'єр кухні або їдальні. Має дуже комфортне сидіння і зручну спинку, підкорить невибагливістю у догляді, довговічністю. Міцний, надійний каркас виготовлений із масиву клена, спинка – з фанери. Варіація цієї моделі: каркас та тверда спинка в кольорі горіх та м'яке сидіння коричневого кольору.
Габаритні розміри:
Каркас: темний горіх (масив клену).
Оббивка: штучна замша Коричневий (Атланта 08)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | 4 ножки, Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех темный, Серый |
| Цвет каркаса | Орех |
| Цвет обивки | Коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 810 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | гнутая фанера |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Искусственная замша |