

2 750 ₴
Дерев'яний обідній стілець з м'яким сидінням і твердою спинкою Жасмін Мікс Меблі з колекції Ультра відрізняється простим, класичним дизайном, завдяки якому зможе вдало вписатися в будь-який інтер'єр кухні або їдальні. Має дуже комфортне сидіння і зручну спинку, підкорить невибагливістю у догляді, довговічністю.
Міцний, надійний каркас виготовлений із масиву клена. Варіація цієї моделі: білий каркас, біла тверда спинка та м'яке сидіння сірого кольору.
Габаритні розміри:
Каркас: білий (масив клену).
Оббивка: тканина Сірий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | Ножки, 4 ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет каркаса | Белый |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1015 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево |