









23 596 ₴
Круглий стіл розкладний ТМL-651-1 в кольорі капучино на витонченій ніжці. Стіл обладнаний розкладним механізмом книжка-автомат і попри компактні розміри за таким столом поміститься від 6 до 8 осіб. Стільниця вироблена з матового загартованого скла та матового МДФ, вкладка — матове МДФ, стійке до подряпин. Основа з матового МДФ і матової неіржавкої сталі гарантує стійкість. Ця модель столу в складеному вигляді має круглий верх, що робить її ідеальним вибором для класичних і елегантних кімнат. Проста та міцна конструкція поєднується із сучасним дизайном у стилі модерн і хай-тек. Завдяки світлому кольору стіл ідеально підходить для приміщень із невеликою площею, допомагаючи візуально збільшити інтер'єр.
Стільниця:
Колір:
Вид:
Механізм:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Раскладная столешница | Да |
| Состояние | Новое |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Круглый |
| Цвет | Капучино |
| Цвет (оттенок) мебели | Капучино |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 760 мм |
| Длина стола | 1050 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1450 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1050 мм |
| Ширина стола | 1050 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл, МДФ |
| Столешница | МДФ ламинированный |
| Фасады | МДФ ламинированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип опор | Ножки |
| Форма столешницы стола | круглая |