




25 963 ₴
Обідній стіл TML-765 матовий сірий — велика солідна модель, яка не тільки слугуватиме вам обіднім столом, а й допоможе прийняти гостей, родичів або провести збори в офісі у вишуканій атмосфері. Розсувний механізм дає змогу в разі потреби розширити стільницю на 40 см. У складеному вигляді стіл розрахований для комфортного розміщення 6-8 осіб, у повністю розкладеному вигляді — для 8-10 осіб.
Форма столу — овальна. Дизайн стола зроблений у сучасному стилі, дасть змогу гармонійно вписати його в інтер'єр різних стилів і напрямів. Підходить для кухні або вітальні, тераси або веранди, а також можна використовувати як конференц-стіл у мітинг-румах офісів, у ресторанах та інших закладах. Стільниця виготовлена з матового МДФ, покритого матовим розпеченим склом.
Стільниця:
Колір:
Вид:
Механізм:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Раскладная столешница | Да |
| Состояние | Новое |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет | Серый |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 760 мм |
| Длина стола | 1400 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1800 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1400 мм |
| Ширина стола | 850 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл, МДФ |
| Столешница | МДФ шпонированный |
| Фасады | МДФ, стекло матовое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип опор | Ножки |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |