


870 ₴
Табурет кухонний Міраж Мікс Меблі із колекції Лофт виконаний з масива вільхи, сидіння з фарбованого МДФ. Дана модель має прямі ніжки та сидіння квадратної форми. Прибравши табурети під стіл, коли в них немає потреби, ви можете вигідно заощадити простір.
Табурет Міраж стане окрасою вашої кухні або вітальні, з легкістю впишеться в інтер'єрні рішення.
Габаритні розміри:
Матеріал виготовлення:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Тип опор | Ножки, 4 ножки |
| Тип основания | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет обивки | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 450 мм |
| Глубина | 330 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | натуральное дерево |
| Основной обивочный материал | без обивки |
| Сиденье | МДФ крашеный |