


3 056,13 ₴
Стіл письмовий BIU120 ЕЛЬПАСО Гербор з однією тумбою – елемент модульної системи Elpasso від фабрики Gerbor-холдiнг. Обладнаний висувною полицею під клавіатуру, закритим відділенням з полицею всередині та шухлядою. Двері та шухляда відкриваються за допомогою фрезерування на панелях, з внутрішньої сторони декорованого планкою кольору венге магія.
Розміри: шир./вис./гл. – 120/73/60 см.
Меблі Ельпасо представленi в кольорі дуб сан-ремо світлий. Характеризуються модерністичними формами з плавно закругленими фасадами та оригінальним способом відкривання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Состояние | Новое |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 730 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Комплектация | |
| Полка для оргтехники | Нет |