


27 286,39 ₴
Шафа SZF2D2L/21/22 АЦТЕКА БРВ (ВМК) чотиридверна платтяна з двома дзеркалами – елемент модульної системи Azteca BRW від фабрики ВМК-Україна. Всередині поділена на три секції. По центру розташовані штанга для вішалок та чотири шухляди, зліва – штанга та дві полиці, праворуч – п'ять полиць.
Розміри: шир./вис./гл. – 220/210/60 см.
Меблі Ацтека представлені в кольорі: корпус – білий, фасад – білий глянець з декоративними рифленими вставками венге магія. Характеризуються мінімалістичним дизайном, ефектними формами із закругленими краями фасадів та оригінальними поглибленими ручками.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Нимфея альба/Белый глянец+Венге магия |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Выдвижная вешалка для одежды | 1 шт |
| Полки для белья | 2 |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2100 мм |
| Глубина шкафа | 600 мм |
| Ширина шкафа | 2200 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |