


2 288 ₴
Полиця SFW/140 КРІСТІНА БРВ (ВМК) настінна – елемент модульної системи Kristina BRW від фабрики ВМК-Україна. Виготовляється із ДСП у білому кольорі. Розділена двома вертикальними перегородками на три рівні частини.
Розміри: шир./вис./гл. – 143,5/40/30,5 см.
Меблі Крiстiна характеризуються геометрично правильними формами з оригінальним фрезеруванням на фасадах та мініатюрними ручками.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 150 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 1500 мм |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Материал | Ламинированная ДСП |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка навесная |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Ширина | 230 мм |