
2 464 ₴
КРIСТIНА Дзеркало LUS/100 БРВ (ВМК) - Описание
Дзеркало LUS/100 КРІСТІНА БРВ (ВМК) настінне – елемент модульної системи Kristina BRW від фабрики ВМК-Україна. Виготовляється із ДСП у білому кольорі.
Розміри: шир./вис./гл. – 105/77/2 см.
Меблі Крiстiна характеризуються геометрично правильними формами з оригінальним фрезеруванням на фасадах та мініатюрними ручками.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 770 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Ширина | 1050 мм |