








27 624 ₴
Стіл TML-770 - обідній стіл з розсувним механізмом, який дозволяє за необхідності розширити стільницю. У складеному вигляді стіл розрахований для комфортного розміщення 6 осіб (але можна помістити і 8), повністю розкладеному вигляді - для 8-10 персон. Форма столу – прямокутна.
Стільниця вкрита розжареним склом матового кольору на МДФ панелях в тон. Додаткова панель розташована посередині столу, виготовлена з матового МДФ. Колона зроблена з МДФ, база підлог з матового МДФ і матового загартованого скла.
Дизайн столу виконаний у сучасному стилі, дозволить гармонійно вписати його в інтер'єр різних стилів та напрямків. Підходить як обідній для кухні чи вітальні, тераси чи веранди, а також може використовувати як конференц-стіл у мітинг-румах офісів, ресторанах та інших закладах.
Стільниця:
Колір:
Вид:
Механізм:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Раскладная столешница | Да |
| Состояние | Новое |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 760 мм |
| Длина стола | 1600 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 2000 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1600 мм |
| Ширина стола | 900 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл, МДФ |
| Столешница | МДФ шпонированный |
| Фасады | МДФ, стекло матовое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип опор | Ножки |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |