









54 250 ₴
Обідній стіл TML-805 напевно стане центральним елементом будь-якої вітальні або кухні. Ніжки мають цікаву форму. Підстава виконана у вигляді перехрещених ніжок з різних матеріалів на прямокутній платформі. При цьому така підстава дуже стійка і не заважає тим, хто сидить за столом. Керамічна стільниця на плиті з МДФ, колір темно-сірий (графіт).
Розсувний механізм дозволяє при необхідності збільшувати площу стола. Механізм автоматичний. Додаткові панелі розташовані в середині столу. У складеному вигляді стіл розрахований на 6 осіб, з додатковими панелями - на 8 чоловік. Такий розкладний стіл можна встановити в інтер'єрі кухні, вітальні, на терасі або веранді, а також в мітинг-румі офісу або в конференц-залі готелю.
Стільниця:
Ніжки:
Колір:
Вид:
Механізм:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Графіт |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2200 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1600 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал, МДФ |
| Стільниця | Кераміка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці столу | прямокутна |