









29 340 ₴
Розкладний стіл TML-809 - великий стіл, який можна використовувати як кухонний, обідній, конференц-стіл в мітинг-румах офісів. Форма столу збалансована: прямокутна стільниця гармонійно поєднується з підставою-колоною. Елегантний дизайн прекрасно впишеться в будь-який сучасний простір в елементами стилів модерн, неокласика. Завдяки формі підніжки, яка звужується до низу конструкція виглядає полегшено, візульних не навантажує інтер'єр.
Стіл розрахований на 4 осіб в складеному вигляді, на 8 осіб - в розкладеному. Торці столу і кути заокруглені, що мінімізує ризик отримати синяк або забій, наткнувшись на гострий кут.
Стільниця:
Ніжки:
Колір:
Вид:
Механізм:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1800 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал, МДФ |
| Стільниця | Кераміка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці столу | прямокутна |