





35 514 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ВІВА МИРО-МАРК БІЛИЙ ГЛЯНЕЦЬ
Вау-ефект від новинки Viva" — оригінальна спальня з м'яким ліжком, підвісними тумбами і туалетним стoликом у комплекті. З таким набором ваша спальня набуде більш естетичного і акуратного вигляду. Часто приліжкові підвісні тумби обирають для невеликих кімнат, оскільки вони не займають багато місця і виглядають "повітряно". Такі естетичні елементи цілком замінять чи доповнять декор у вашій кімнати. Базова комплектація підвісної тумби та туалетного столика оснащена фурнітурою преміум-класу.
Тканину та колір ліжка ви можете обирати самостійно: велюр, текстиль чи екошкіра.
До комплекту входить:
Корпус:
Ламінована ДСП 16 мм.
Фасад:
Трьохшарове високоглянцеве покриття, висушене під ультрафіолетовими променями. Ламінована ДСП 16 мм.
Фурнітура:
Фурнітура преміум-класу; Трьохскладові шарикові телескопічні направляючі повного висуву з плавним закриттям; З`єднання деталей за допомогою ексцентрикової стяжки (MINIFIX).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Количество предметов | 5 |
| Состояние | Новое |
| Тип комплекта | стандартный набор |
| Размеры зеркала | |
| Высота зеркала | 80 см |
| Ширина зеркала | 80 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 151 см |
| Длина кровати | 214 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина кровати | 199 см |
| Ширина спального места | 180 см |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Высота столика с учетом столешницы | 16 см |
| Глубина столика | 41 см |
| Длина столика | 110 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Высота тумбы | 16 см |
| Глубина тумбы | 41 см |
| Ширина тумбы | 55 см |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Зеркало | 1 шт |
| Кровать | двухспальная |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Туалетный столик | Да |
| Комплектация кровати | |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Матрас | Нет |
| Ортопедическое основание (ламели) | Нет |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер спального места, см | 180x200 |