
2 153 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ВІВА МИРО-МАРК БІЛИЙ ГЛЯНЕЦЬ
Приліжкова тумба Віва - чудове доповнення інтер'єру дитячої кімнати або ж Вашої спальні. Це потрібна, корисна річ в домі. Великим плюсом є те, що тумба не займе багато місця. Завдяки сучасному, стильному та вишуканому дизайну, легко впишеться у будь-який інтер'єр, гармонійно поєднуватиметься з меблями різного стилю. Довговічна конструкція радуватиме своєю функціональністю. Є два містких висувних ящика, які ідеально підійдуть для зберігання потрібних Вам речей.
Особливі характеристики:
Безпека (гіпоалергенність) та екологічність;
Довговічність;
Надійність;
Неповторність та унікальність.
Детальна характеристика:
Габаритні розміри:
Ширина: 55 см
Висота: 16 см
Глибина: 41 см
Наявність направляючих: є
Тип направляючих: телескопічний
Наявність висувних ящиків: є
Кількість висувних ящиків: 1
Наявність ніжок: ні
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП
Приліжкові тумби – неодмінний елемент кожної спальні. Вони мають не тільки функціональне, але й декоративне призначення. Важливо, щоб тумба гармоніювала з загальним оформленням кімнати та іншими меблями.
Доступні кольори:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Антрацит, Черный, Кашемир |
| Состояние | Новое |
| Колір | білий глянець |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 55 см |
| Глубина тумбы | 41 см |
| Высота тумбы | 16 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |