
4 370 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ВІВА МИРО-МАРК БІЛИЙ ГЛЯНЕЦЬ
Комфортний та красивий туалетний столик Віва з двома висувними ящиками в сучасному стилі від виробника МіроМарк
Давно мрієте про свій куточок краси, де все знаходиться під рукою? З туалетним столиком це можливо!
Туалетний стіл Віва - це фантастична, унікальна та зручна модель. Корпус, стільниця та фасад столу виготовлені з ДСП. Цей туалетний столик безперечно доповнить Ваш інтер'єр та додасть бездоганного вигляду. Всередині є місце для зберігання речей - 2 висувних шухляди.
Детальна характеристика:
Ширина: 110 см
Глибина: 41 см
Висота: 16 см
Форма: прямокутна
Кількість висувних ящиків: 2
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал стільниці: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП
Від красивого і функціонального туалетного столика не відмовиться жодна красуня. Встановивши такі меблі в кімнату, Ви не тільки внесете родзинку в інтер'єр, але і цілком зможете вплинути на свій стиль життя в кращу сторону – адже тепер процедури по наведенню краси стануть набагато простішими і комфортнішими!
Доступні кольори:
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | туалетный столик |
| Тип установки консоли | настенная |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Антрацит, Серый, Дуб артисан |
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип тумбы | прямая |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт. |
| Колір | білий глянець |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Материал изготовления | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Длина столика | 110 см |
| Глубина столика | 41 см |
| Высота столика с учетом столешницы | 16 см |