

19 181 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ВІВА МИРО-МАРК БІЛИЙ ГЛЯНЕЦЬ
Неймовірно розкішний спальний гарнітур «Віва» від фабрики МіроМарк в кольорі не залишить байдужими тих, хто мріє про витончену та шикарну спальню. Покупці з різних країн встигли оцінити не тільки приголомшливий зовнішній вигляд цього гарнітура, а і його високу якість і відмінну ціну.
Шафа-купе Віва– це простора, зручна система для зберігання речей. Меблі такого типу відповідають усім сучасним вимогам покупців та здатні вирішити навіть складні завдання зі зберігання одягу, аксесуарів, взуття та безлічі інших, необхідних у побуті речей.
Детальна характеристика:
Габаритні розміри:
Внутрішнє наповнення: 2 полиці, штанга
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество раздвижных дверей | 2 |
| Состояние | Новое |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Количество створок (дверей) | 2 |
| Тип фасада шкафа | купе (раздвижной) |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры шкафа-купе | |
| Высота шкафа-купе | 2115 мм |
| Глубина шкафа-купе | 620 мм |
| Длина шкафа-купе | 2500 мм |
| Материал изготовления шкафа-купе | |
| Двери | ДСП ламинированная |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа-купе | |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Антресоль | Нет |
| Полки для белья | 2 |
| Материал изготовления шкафа | |
| Фасады | зеркало, ламинированная ДСП |