



27 624 ₴
Модель TML-851 Vetro Mebel - обідній стіл з розкладним механізмом книжка-автомат, який дозволяє при необхідності збільшити стільницю на 40 см. У складеному вигляді стіл розрахований для комфортного розміщення 2-4 осіб, повністю розкладеному вигляді - для 6 персон. Форма столу - кругла, що важливо для сімей з дітьми та для тих, хто не любить гострі кути та синці.
Стільниця керамічна на МДФ панелях у тон. Додаткова панель розташована посередині столу, виготовлена з МДФ матового білого кольору. Основа столу - колона у формі пісочного годинника, виконана з матового МДФ, пофарбованого в колір стільниці, кругла вставка на колоні виконана з нержавіючої сталі. Поверхня столу стійка до механічних пошкоджень та температурних перепадів, але для збереження ідеального зовнішнього вигляду на тривалий термін ми рекомендуємо використовувати підставки та серветки під посуд, не ставити гарячі предмети прямо з плити, не різати хліб чи овочі прямо на стільниці.
Матеріал основи:
Стільниця:
Колір:
Вид:
Механізм:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Круглий |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 1050 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1450 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1050 мм |
| Ширина столу | 1050 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал, МДФ |
| Стільниця | Кераміка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці столу | кругла |