









25 409 ₴
Стіл TML-865-1 - модель розсувного столу обіднього середніх розмірів. Розсувний механізм дозволяє при необхідності розширити стільницю на 40 см. Сам механізм - синхронний розсувний, вставка відкривається на механізмі "метелик". У складеному вигляді стіл розрахований для комфортного розміщення 6 осіб, повністю розкладеному вигляді - для 8 персон. Форма столу - прямокутна, кути та торці округлені.
Дизайн столу виконаний у сучасному стилі, що дозволить гармонійно вписати його в інтер'єр різних стилів та напрямків. Підходить як обідній для кухні або вітальні, тераси або веранди, а також може використовувати як конференц-стіл у мітинг-румах офісів, ресторанах та інших закладах.
Стільниця виготовлена з керамічної плити на матовому МДФ. Малюнок стільниці імітує натуральний камінь. Однією з основних переваг є підвищена стійкість до подряпин та стирання. Стільниця з кераміки стійка до перепадів температури та хімічної дії. Її легко чистити, вона дуже гігієнічна, тому що не вбирає рідини та не виділяє шкідливих речовин. Додаткова вставка виготовлена з матового МДФ.
Стільниця:
Колір:
Вид:
Механізм:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Коричневий |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | сталь, МДФ |
| Стільниця | МДФ ламінований, Кераміка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці столу | прямокутна |