

6 949 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛУНА МІРО МАРК
Зручний та місткий комод Луна (Luna) виготовлений з високоякісного ламінованого ДСП у сучасному стилі від виробника МіроМарк
Неймовірно розкішний спальний гарнітур «Луна» від фабрики МіроМарк в кольорі не залишить байдужими тих, хто мріє про витончену та шикарну спальню. Покупці з різних країн встигли оцінити не тільки приголомшливий зовнішній вигляд цього гарнітура, а і його високу якість і відмінну ціну.
Комод Луна - чудове доповнення інтер'єру дитячої кімнати або ж Вашої спальні. Великим плюсом є те, що комод не займе багато місця. Цей практичний предмет меблів точно вигідно заощадить вільне місце приміщення, додасть розкоші та респектабельності. Завдяки сучасному, стильному та вишуканому дизайну, легко впишеться у будь-який інтер'єр, гармонійно поєднуватиметься з меблями різного стилю. Також, Вас порадує місткість: можна зберігати як одяг, так і будь-які інші речі. Довговічна конструкція радуватиме своєю функціональністю.
Особливі характеристики:
Безпека (гіпоалергенність) та екологічність;
Довговічність;
Надійність;
Неповторність та унікальність.
Детальна характеристика:
Габаритні розміри:
Ширина: 120 см
Висота: 88 см
Глибина: 43 см
Основний колір:
лава/дуб крафт
Наявність висувних ящиків: є
Кількість висувних ящиків: 4
Наявність дверей: є
Кількість дверей: 1
Наявність полиць: ні
Наявність ніжок: ні
Матеріал корпусу: ЛДСП
Матеріал фасаду: ЛДСП
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 1 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 120 см |
| Глубина комода | 43 см |
| Высота комода | 88 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма изделия | Прямоугольная |