
6 215 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛУНА МІРО МАРК
Неймовірно розкішний спальний гарнітур «Луна» від фабрики МіроМарк в кольорі не залишить байдужими тих, хто мріє про витончену та шикарну спальню. Покупці з різних країн встигли оцінити не тільки приголомшливий зовнішній вигляд цього гарнітура, а і його високу якість і відмінну ціну.
Комод Луна - чудове доповнення інтер'єру дитячої кімнати або ж Вашої спальні. Великим плюсом є те, що комод не займе багато місця. Цей практичний предмет меблів точно вигідно заощадить вільне місце приміщення, додасть розкоші та респектабельності. Завдяки сучасному, стильному та вишуканому дизайну, легко впишеться у будь-який інтер'єр, гармонійно поєднуватиметься з меблями різного стилю. Також, Вас порадує місткість: можна зберігати як одяг, так і будь-які інші речі. Довговічна конструкція радуватиме своєю функціональністю.
Особливі характеристики:
Габаритні розміри:
Основний колір:
Матеріал корпусу: ЛДСП
Матеріал фасаду: ЛДСП
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 5 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 108 см |
| Глубина комода | 46 см |
| Ширина комода | 50 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма изделия | Прямоугольная |