

5 168 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛУНА МІРО МАРК
Зручні компактні приліжкові приставні тумби Луна (Luna) виготовлені з ламінованого ДСП з високоглянцевим лаковим покриттям УФ лаком з двома висувними ящиками від виробника МіроМарк
Приліжкові тумби Луна - чудове доповнення інтер'єру дитячої кімнати або ж Вашої спальні. Це потрібна, корисна річ в домі. Великим плюсом є те, що тумба не займе багато місця. Завдяки сучасному, стильному та вишуканому дизайну, легко впишеться у будь-який інтер'єр, гармонійно поєднуватиметься з меблями різного стилю. Довговічна конструкція радуватиме своєю функціональністю. Є два містких висувних ящика, які ідеально підійдуть для зберігання потрібних Вам речей.
Особливі характеристики:
Безпека (гіпоалергенність) та екологічність;
Довговічність;
Надійність;
Неповторність та унікальність.
Детальна характеристика:
Габаритні розміри:
Ширина: 50 см
Висота: 95 см
Глибина: 39.5 см
Основний колір:
лава/дуб крафт
Наявність висувних ящиків: є
Кількість висувних ящиків: 2
Наявність ніжок: так
Матеріал корпусу: ЛДСП
Матеріал фасаду: ЛДСП
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 95 см |
| Глубина тумбы | 39 см |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |