
4 957 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛУНА МІРО МАРК
Сучасний письмовий стіл Луна (Luna) з висувним ящиком та дверцятами з ДСП в стилі модерн від виробника МіроМарк
Письмовий стіл Луна - це компакна, унікальна та вишукана модель. Є висувний ящик та полиця з дверцятами, в якій можна розмістити усі потрібні робочі речі. Письмовий стіл Асті безперечно доповнить інтер’єр дитячої спальні, і протягом довгих тривалих років буде зберігатись своїм станом та технічним виглядом. Завдяки сучасному, стильному та вишуканому дизайну, легко впишеться у будь-який інтер'єр, гармонійно поєднуватиметься з меблями різного стилю.
Особливі характеристики:
Безпека (гіпоалергенність) та екологічність;
Довговічність;
Надійність;
Неповторність та унікальність.
Детальна характеристика:
Габаритні розміри:
Ширина: 120 см
Висота: 76.8 см
Глибина: 60 см
Форма: пряма
Колір фасаду: мат лава
Колір корпусу: дуб краф
Наявність висувних ящиків: є
Кількість висувних ящиків: 1
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал стільниці: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Состояние | Новое |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 770 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Комплектация | |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Тумба в комплекте | Нет |