
20 921 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛУНА МІРО МАРК
Компактна та зручна гардеробна шафа Луна виготовлена з ЛДСП 18 мм з місткими полицями та ящиками від виробника МироМарк.
Неймовірно розкішний спальний гарнітур «Луна» від фабрики МироМарк у кольорі не залишить байдужими тих, хто мріє про витончену та шикарну спальню. Покупці з різних країн встигли оцінити не лише приголомшливий зовнішній вигляд цього гарнітуру, а й його високу якість та відмінну ціну.
Шафа Луна – це компактна, унікальна та вишукана модель. Ця шафа надає безліч варіантів зберігання речей. Є ящики, в які можна помістити не лише одяг, а й інші потрібні речі. Ця шафа, безумовно, доповнить інтер'єр Вашої спальні, і протягом довгих років зберігатиметься своїм станом та технічним виглядом. Завдяки сучасному, стильному та вишуканому дизайну, легко впишеться в будь-який інтер'єр, гармонійно поєднуватиметься з меблями різного стилю.
Детальна характеристика:
Габаритні розміри:
Внутрішнє наповнення: 8 полиць, штанга
Колір: мат лава/дуб крафт
Матеріал корпусу: ЛДСП
Матеріал фасаду: ЛДСП
Шафа є одним із найважливіших предметів меблів у будинку. Це в ній ми зберігаємо одяг і всі інші предмети, які ми хочемо приховати, щоб підтримувати порядок.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество зеркал | 2 шт |
| Количество створок (дверей) | 6 шт |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Антресоль | Нет |
| Полки для белья | 8 |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2132 мм |
| Глубина шкафа | 600 мм |
| Ширина шкафа | 2742 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |