
19 980 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛУНА МІРО МАРК
Компактна та зручна гардеробна шафа Асті виготовлена з ЛДСП 18 мм з місткими полицями та ящиками для спальні від виробника МироМарк.
Неймовірно розкішний спальний гарнітур «Луна» від фабрики МіроМарк в кольорі не залишить байдужими тих, хто мріє про витончену та шикарну спальню. Покупці з різних країн встигли оцінити не тільки приголомшливий зовнішній вигляд цього гарнітура, а і його високу якість і відмінну ціну.
Шафа Луна - це компактна, унікальна та вишукана модель. Ця шафа надає безліч варіантів зберігання речей. Є цілих 8 полиць, в які можна помістити не тільки одяг, а й інші потрібні Вам речі. Ця шафа безперечно доповнить інтер’єр Вашої спальні, і протягом довгих тривалих років буде зберігатись своїм станом та технічним виглядом. Завдяки сучасному, стильному та вишуканому дизайну, легко впишеться у будь-який інтер'єр, гармонійно поєднуватиметься з меблями різного стилю.
Детальна характеристика:
Габаритні розміри:
Колір: Дуб Крафт / Мат Лава
Матеріал корпусу: ЛДСП
Матеріал фасаду: ЛДСП
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество створок (дверей) | 6 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Антресоль | Нет |
| Полка для обуви | 2 шт |
| Полки для белья | 2 |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2742 мм |
| Глубина шкафа | 600 мм |
| Ширина шкафа | 2132 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |