
16 047 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛУНА МІРО МАРК
Неймовірно розкішний спальний гарнітур «Луна» від фабрики МіроМарк в кольорі не залишить байдужими тих, хто мріє про витончену та шикарну спальню. Покупці з різних країн встигли оцінити не тільки приголомшливий зовнішній вигляд цього гарнітура, а і його високу якість і відмінну ціну.
Шафа-купе Луна – це простора, зручна система для зберігання речей. Меблі такого типу відповідають усім сучасним вимогам покупців та здатні вирішити навіть складні завдання зі зберігання одягу, аксесуарів, взуття та безлічі інших, необхідних у побуті речей.
Детальна характеристика:
Габаритні розміри:
Внутрішнє наповнення: 2 полиці, штанга
Колір: мат лава/дуб крафт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Количество створок (дверей) | 2 |
| Тип фасада шкафа | купе (раздвижной) |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры шкафа-купе | |
| Высота шкафа-купе | 2110 мм |
| Глубина шкафа-купе | 615 мм |
| Длина шкафа-купе | 2000 мм |
| Материал изготовления шкафа-купе | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа-купе | |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Антресоль | Нет |
| Полки для белья | 2 |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2110 |
| Глубина шкафа | 615 |
| Ширина шкафа | 2000 |
| Материал изготовления шкафа | |
| Фасады | ламинированная ДСП |