


16 164 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ІМПЕРІЯ МИРО-МАРК
Компактна та зручна гардеробна шафа Імперія виготовлена з ЛДСП 18 мм з високоглянцевим фарбовим покриттям, з місткими полицями та шухлядами від виробника МіроМарк
Неймовірно розкішний спальний гарнітур «Імперія» від фабрики МіроМарк в кольорі не залишить байдужими тих, хто мріє про витончену та шикарну спальню. Покупці з різних країн встигли оцінити не тільки приголомшливий зовнішній вигляд цього гарнітура, а і його високу якість і відмінну ціну.
Шафа Імперія - це компактна, унікальна та вишукана модель. Ця шафа надає безліч варіантів зберігання речей. Є цілих 6 полиць, в які можна помістити не тільки одяг, а й інші потрібні Вам речі. Ця шафа безперечно доповнить інтер’єр Вашої спальні, і протягом довгих тривалих років буде зберігатись своїм станом та технічним виглядом. Завдяки сучасному, стильному та вишуканому дизайну, легко впишеться у будь-який інтер'єр, гармонійно поєднуватиметься з меблями різного стилю.
Детальна характеристика:
Габаритні розміри:
глибина (см): 59.5
ширина (см): 60
висота (см): 225
Внутрішнє наповнення: 6 полиць, штанга
Колір: білий глянець
Наявність висувних ящиків: ні
Кількість полиць: 6
Кількість дверей: 4
Матеріал корпусу: ЛДСП
Матеріал фасаду: ЛДСП
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый глянец |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Антресоль | Нет |
| Полки для белья | 6 |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2256 мм |
| Глубина шкафа | 550 мм |
| Ширина шкафа | 1840 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Сфера использования | Для дома |