

15 647 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ІМПЕРІЯ МИРО-МАРК
Стильна та мінімалістична шафа-купе Імперія для одягу, взуття та інших побутових речей з ламінованого ДСП 18 мм з тришаровим високоглянцевим покриттям від виробника МіроМарк
Неймовірно розкішний спальний гарнітур «Імперія» від фабрики МіроМарк в кольорі не залишить байдужими тих, хто мріє про витончену та шикарну спальню. Покупці з різних країн встигли оцінити не тільки приголомшливий зовнішній вигляд цього гарнітура, а і його високу якість і відмінну ціну.
Шафа-купе Імперія – це простора, зручна система для зберігання речей. Меблі такого типу відповідають усім сучасним вимогам покупців та здатні вирішити навіть складні завдання зі зберігання одягу, аксесуарів, взуття та безлічі інших, необхідних у побуті речей.
Детальна характеристика:
Габаритні розміри:
ширина: 150 см
глибина: 61.5 см
висота: 211.5 см
Внутрішнє наповнення: 2 полиці, штанга
Колір: білий глянець
Наявність дзеркала: так
Наявність полиць: є
Кількість полиць: 2
Кількість дверей: 2
Гардеробне відділення: штанга
Матеріал корпусу: ЛДСП
Матеріал фасаду: ЛДСП
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры шкафа-купе | |
| Высота шкафа-купе | 2115 мм |
| Глубина шкафа-купе | 615 мм |
| Длина шкафа-купе | 1500 мм |
| Материал изготовления шкафа-купе | |
| Двери | ДСП+Зеркало |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа-купе | |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Антресоль | Нет |
| Полки для белья | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Сфера использования | Для дома |