



от 30 238 ₴
Крісло розкладне Ніколь від фабрики Елегант - це якісний виріб, що забезпечує комфортний відпочинок.
Крісло з механізмом трансформації - релакс. Наповнення – пінополіуретан.
Зручне та стильне крісло стане чудовим доповненням будь-якого інтер'єру вітальні, спальні, дитячої кімнати чи офісу.
Меблі від української фабрики Елегант - елегантні та ергономічні, вишукані та комфортні, стильні та максимально зручні у використанні. Затишні меблі Елегант створюватимуть у Вашому домі максимально комфортні умови для спокійного відпочинку та здорового сну.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір: бежевий
Габаритні розміри:
Спальне місце: 100х180 см
Ціна товару залежить від вибору тканини
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Елегант |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло-реклайнер |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Бежевый |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Подлокотники | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 93 см |
| Глубина | 100 см |
| Ширина | 116 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 180 см |
| Ширина спального места | 100 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Основа сиденья | пружинная змейка |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие спального места | Да |
| Обивочный материал | Текстиль |