
27 017 ₴
Комод у вітальню з ламінованого ДСП та МДФ GLAMOUR білий/золото Сama Польща без підсвічування надає багато можливостей розташування, тому все залежить від ваших особистих уподобань. Ви можете розмістити його у вітальні, їдальні, дитячої та навіть передпокої. Чорний комод GLAMOUR із золотистими ніжками чудово доповнить інтер'єр кімнати, а також буде практичним у використанні. Виготовлений з максимальною точністю, він сподобається навіть найвибагливішим людям.
Підсвічування в комплектацію не входить.
Характеристики:
Матеріал виготовлення комоду:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cama Meble |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество дверок | 3 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 75.5 см |
| Глубина комода | 40 см |
| Ширина комода | 180 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Нет |
| Цвет | Белый/Золото |