
12 397 ₴
Комод Nord Сama - стильна та сучасна новинка від Cama. Комод Nord стане родзинкою Вашої вітальні. Модель складається з одного відділення з дверцятами та трьох висувних ящиків. Універсальна та зручна в експлуатації.
У виробництві виробу використовується високоякісне ламіноване ДСП завтовшки 16 мм, стільниця завтовшки 25 мм, яке відмінно зарекомендувало себе на європейському меблевому ринку. Цей матеріал відрізняють високі експлуатаційні та естетичні характеристики, а також тривалий термін експлуатації.
Цікава пропозиція для вітальні, спальні чи молодіжної кімнати.
Характеристики:
Матеріал виготовлення комоду:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cama Meble |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Количество дверок | 1 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый, Дуб вотан |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 83 см |
| Глубина комода | 38 см |
| Ширина комода | 138 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Нет |