

7 886 ₴
Прихожа Пріма Світ меблів буде чудово виглядати в будь-якому варіанті оформлення інтер'єру прихожої. Компактні розміри меблевого комплекту дозволяють розмістити його практично в будь-якому приміщенні. А це особливо актуально для малогабаритних приміщень. У комплекті вісім відкритих поличок, гачки для парасольок і сумок, тумби для взуття і висувного ящика.
Характеристики:
Прихожа Візит Світ Меблів
Корпус - ДСП, фасад - ДСП
Колір: артвуд світлий/антрацит
Розміри:
Ширина - 1350(мм)
Висота - 2110(мм)
Глибина - 405(мм)
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Количество предметов | 4 |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | стандартная |
| Цвет | Венге |
| Состав комплекта | |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Да |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 2110 мм |
| Глубина | 405 мм |
| Длина | 1350 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |