

7 989 ₴
Передпокій Грета Світ меблів вражає своїм дизайном. Точні лінії, гарний дизайн, ідеально підібрані кольори доповнять інтер'єр Вашого передпокою. Габарити передпокою Грета дозволяють поставити її навіть в малогабаритну квартиру, при цьому вона буде також функціональна як великий комплект меблів.
Загальні розміри:
Колір: артвуд світлий/попелястий
Модель обладнана висувними шухлядами на роликових направляючих.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | стандартная |
| Цвет | Антрацит |
| Цвет (оттенок) мебели | Аляска, Антрацит |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Світ Меблів |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1400 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Высота | 2025 мм |