

9 442 ₴
Прихожа Силует 2 Світ Меблів укомплектована підсвітками, що безумовно дуже зручно. Поєднання світлих та темних тонів, цікавий малюнок на фасадах від шафи для одягу, блискучі вішаки та вдало підібрані ручки – придають цій прихожі дуже сучасного вигляду. Крім того, цей набір меблів для передпокою добре продуманий та багатофункціональний. В кожному з трьох варіантів модульних меблів для прихожої «Силует» передбачена зручна шафа для верхнього одягу, тумба під взуття, дві шухлядки для дрібних речей та багато зручних полочок і вішаків.
Характеристики:
Прихожа Силует 2 Світ Меблів
Корпус - ДСП, фасад - ДСП
Колір: морське дерево вінтаж/німфеа альба
Розміри:
Ширина - 1665 (мм)
Висота - 2085 (мм)
Глибина - 470 (мм)
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | стандартная |
| Количество предметов | 6 |
| Цвет | Венге |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1665 мм |
| Глубина | 470 мм |
| Высота | 2085 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Мир мебели |