
13 260 ₴
Комод Finn Сama чудово виглядатиме в кімнаті, дизайн якої виконаний в сучасному стилі. Незважаючи на розміри, комод відрізняється практичністю та місткістю: три висувні ящики та три закриті відділення з полицями всередині дозволять розмістити безліч речей. Ручки металеві чорний колір.
Комод має елегантний та універсальний дизайн, завдяки якому прикрасить будь-який інтер'єр.
Характеристики:
Матеріал виготовлення комоду:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cama Meble |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Количество дверок | 3 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 105 см |
| Глубина комода | 40 см |
| Ширина комода | 174 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Нет |
| Цвет | Белый |