
7 495 ₴
Щоб не допустити безладу, нам знадобляться меблі, в які можна скласти все необхідне, і такими меблями є комод в передпокій. Дані меблі з'явилися ще кілька століть назад, і дійшла до нашого часу ні краплі не втративши своєї актуальності.
Комод Кейс - чудове доповнення інтер'єру кімнати або передпокою. Великим плюсом є те, що комод не займе багато місця. Цей практичний предмет меблів точно вигідно заощадить вільне місце приміщення, додасть розкоші та респектабельності. Завдяки сучасному, стильному та вишуканому дизайну, легко впишеться у будь-який інтер'єр, гармонійно поєднуватиметься з меблями різного стилю. Також, Вас порадує місткість: можна зберігати як одяг, так і будь-які інші речі. Довговічна конструкція радуватиме своєю функціональністю.
Особливі характеристики:
Габаритні розміри:
Колір: білий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 5 шт |
| Количество дверок | 1 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 127 см |
| Глубина комода | 60 см |
| Ширина комода | 102 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Материал | |
| Материал корпуса | ЛДСП |
| Материал фасада | ЛДСП |