


2 053 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ ПАЛЕРМО СВІТ МЕБЛІВ
Ліжко односпальне Палермо - стане головною прикрасою дитячої кімнати. Її каркас виконаний із міцного ДСП. Виріб виглядає шикарно завдяки високому узголів'ю. Ліжко представлене в модних кольорах Дуб корабельний та Дуб корабельний лейбл з вираженою текстурою дерева. Комплектується висувною нішею для білизни та каркасом СМ.
Матрац в комплект не входить, купується окремо.
Дитяча кімната Палермо фабрики Світ Меблів унікальна в своєму роді. Вона відрізняється від інших меблів насамперед оригінальними увігнутими рамками, модним забарвленням, простотою дизайну та вираженою текстурою дерева на фасадах. Елементи цієї системи допоможуть Вам облаштувати дитячу спальню або кабінет. Меблева система Палермо зробить будь-яку кімнату затишною, розкішною і стильною.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления каркаса | ДСП |
| Материал изготовления фасада | ДСП |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Основание спального места | ДСП |
| Пол | Унисекс |
| Размер спального места | 90х200 |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | ДУБ КОРАБЕЛЬНЫЙ, Дуб корабельний лейбл |
| Комплектация | |
| Выкатной стол | Нет |
| Защитный бортик | Нет |
| Матрас | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Глубина детской кровати | 99.6 см |
| Длина детской кровати | 210.5 см |
| Общая высота детской кровати | 99 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |