


14 665 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ ТОНІ
Шафа 3Д Тоні від української меблевої фабрики Світ Меблів - це сучасна трьохдверна шафа виготовлена із якісної ДСП. Шафа стане чудовим рішенням для організації одягу, білизни та різних речей у дитячій кімнаті, спальні чи вітальні. Внутрішнє оснащення шафи 3Д Тоні складається з двох частин: одну частину займає штанга для одягу та дві полиці, другу частину - чотири полиці. Вашій дитині однозначно сподобається самостійно складати свої речі в улюблену шафу, наводячи лад у своїй кімнаті.
Привертає увагу сучасний дизайн шафи: фасади кольору Німфея альба оздоблено геометичними лініями контрасного кольору, нанесеними шовкографічним способом.
Поєднання Шафи 3Д Тоні з іншими меблями з колекції Тоні від Світ Меблів створить повноцінну дитячу кімнату, в якій легко навчатися, приємно відпочивати, натхненно творити та весело грати!
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Нимфеа альба, Дуб артизан |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Цвет | Дуб |
| Производитель | Світ Меблів |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 1498 мм |
| Глубина шкафа | 553 мм |
| Высота шкафа | 2101 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Полка для обуви | 1 шт |
| Полки для белья | 5 |
| Антресоль | Нет |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |