

6 201 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ ТОНІ
Дитяча кімната Тоні від української фабрики Світ Меблів це широкий спектр стильних сучасних меблі виготовлених в одному стилі, комбінування яких створить дитячі гарнітури різної конфігурації. Одним з елементів меблевої системи є Пенал 1Д2Ш Тоні, виготовлений з якісної ДСП як і решта елементів.
Пенал 1Д2Ш Тоні оснащено двома ящиками на направляючих повного висування та трьома полицями. У пеналі можна розмістити навчальні матеріали, книги чи білизну, іграшки, матеріали для творчості і т.д.
Привертає увагу сучасний дизайн пеналу, що об'єднує всі елементи модульної системи Тоня: фасади кольору Німфея альба оздоблено геометичними лініями контрасного кольору, нанесеними шовкографічним способом.
Поєднання Пеналу 1Д2Ш Тоні з іншими меблями з колекції Тоні від Світ Меблів створить повноцінну дитячу кімнату, в якій легко навчатися, приємно відпочивати, натхненно творити та весело грати!
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 1 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 2 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Нимфеа альба, Дуб артизан |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Дуб |
| Производитель | Світ Меблів |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 650 мм |
| Глубина шкафа | 383 мм |
| Высота шкафа | 1951 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Полки для белья | 3 |
| Антресоль | Нет |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Полное выдвижение ящика | Да |