
4 470 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ ТОНІ
Одним з елементів модульної системи Тоні від фабрики Світ Меблів є Комод 60, що оснащений п'ятьма ящиками на направляючих повного висування. За рахунок вузької конструкції дана модель комоду чудово підійде для невеликої дитячої кімнати, що знайде місце навіть у обмеженому куточку.
Комод 60 Тоні виготовлено з високоякісної ДСП у стилі модерн, що безумовно сподобається Вашій дитині. Сучасні геометричні лінії контрасного кольору нанесені шовкографічним методом, світлі фасади і корпус у натуральному кольорі Дуб артизан - все це привнесе у простір легкість та ранкову свіжість сонячного дня.
Поєднання Комоду 60 з іншими меблями з колекції Тоні від Світ Меблів створить повноцінну дитячу кімнату, в якій легко навчатися, приємно відпочивати, натхненно творити та весело грати!
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 5 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Нимфеа альба, Дуб артизан |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Світ Меблів |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 60 см |
| Глубина комода | 38 см |
| Высота комода | 102 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Плавное закрывание дверок | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |