
1 881 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ ТОНІ
Тумба приліжкова Тоні - це компонент модульної системи Тоні від української фабрики Світ Меблів, що виготовлено у стилі модерн. Класична зручна конструкція тумби з двома ящиками на направляючих повного висування передусім привертає увагу своїм сучасним дизайном. Геометричні лінії контрасного кольору на фасадах Німфея альба, нанесені шовкографічним методом, стануть справжньою прикрасою в інтер'єрі.
Тумбу виготовлено з ДСП, опори - чотири плоскі ніжки сірого кольору. Фасади оздоблено сріблястими продовгуватими ручками.
Поєднання Тумби з іншими меблями з колекції Тоні від Світ Меблів створить повноцінну дитячу кімнату, в якій легко навчатися, приємно відпочивати, натхненно творити та весело грати!
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Нимфеа альба, Дуб артизан |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Глубина тумбы | 38 см |
| Высота тумбы | 44 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Плавное закрывание дверок | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма фасада | прямой с выдвижными ящиками |