
5 762 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ ТОНІ
Ліжко 1-сп 0,9 Тоні - це односпальне ліжко, елемент модульної системи Тоні відкомпанії Світ Меблів. Ліжко виготовлено у дизайні диванчика, з високою спинкою оббитою білою еко-шкірою та боковинами, що плавно з'єднуються з нею. Комфортне спальне місце шириною 90 см та довжиною 200 см дозволить гарно висипатися не лише дитині, але й підлітку.
Ліжко комплектується каркасом СМ
Матрас у комплект не входить, його можна придбати окремо на нашому сайті.
Поєднання Ліжка 1-сп 0,9 з іншими меблями з колекції Тоні від Світ Меблів створить повноцінну дитячу кімнату, в якій легко навчатися, приємно відпочивати, натхненно творити та весело грати!
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления каркаса | ДСП ламинированная |
| Материал изготовления фасада | ДСП |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Размер спального места | 90х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Нимфеа альба |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Дно кроватки | деревянные ламели |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Производитель | Світ Меблів |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Длина детской кровати | 204 см |
| Глубина детской кровати | 95 см |
| Общая высота детской кровати | 90 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Комплектация | |
| Матрас | Нет |
| Выкатной стол | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Защитный бортик | Нет |