

5 829 ₴
Неймовірно розкішний спальний гарнітур від фабрики МіроМарк в кольорі не залишить байдужими тих, хто мріє про витончену та шикарну спальню. Покупці з різних країн встигли оцінити не тільки приголомшливий зовнішній вигляд цього гарнітура, а і його високу якість і відмінну ціну.
Комод Лука - чудове доповнення інтер'єру дитячої кімнати або ж Вашої спальні. Великим плюсом є те, що комод не займе багато місця. Цей практичний предмет меблів точно вигідно заощадить вільне місце приміщення, додасть розкоші та респектабельності. Завдяки сучасному, стильному та вишуканому дизайну, легко впишеться у будь-який інтер'єр, гармонійно поєднуватиметься з меблями різного стилю. Також, Вас порадує місткість: можна зберігати як одяг, так і будь-які інші речі. Довговічна конструкція радуватиме своєю функціональністю.
Особливі характеристики:
Безпека (гіпоалергенність) та екологічність;
Довговічність;
Надійність;
Неповторність та унікальність.
Детальна характеристика:
Габаритні розміри:
Основний колір:
білий глянець
Наявність висувних ящиків: є
Кількість висувних ящиків: 2, дверей: 2.
Наявність полиць: є
Наявність ніжок: так
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый глянец |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 88 см |
| Глубина комода | 44 см |
| Ширина комода | 90 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | шпонированная ДСП |
| Столешница | шпонированная ДСП |
| Фасады | шпонированная ДСП |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |