
4 853 ₴
Комод 100/4Ш від компанії Світ Меблів – це компактний та практичний комод в світлих тонах, що ідеально підійде в спальню для зберігання особистих речей, в дитячу кімнату для зберігання іграшок, а також можливе розміщення в передпокої, а над комодом повісити дзеркало, тим самим вбити двох зайців.
Комод виготовлений з високоякісних матеріалів: корпус та фасад – ДСП. Кольорова гама: представлена на фото товару. Шухляди мають направляючі. повного висування – телескопи.
Вказана ціна за товар який розміщено на головному фото.
Розміри
Ширина100 см
Висота103 см
Глибина44 см
Характеристика:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Світ Меблів |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ДСП |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глубина комода | 44 см |
| Высота комода | 103 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Полное выдвижение ящика | Да |